Můj 2. BlogVítejte na fan stránkách o nejlepší a nejznámější MMA zápasnici.

Leiticia Pestova - Biografie

2. července 2012 v 12:29 | Miss*Conviction |  Leiticia Pestova
Ve věku 15 let, se Leiticia přestěhoval do Arizony a navštěvovala Mesa Community College v oboru podnikání. Leiticia začala s modelingem v 16 letech ve Filmovém studiu ČJS ve Scottsdale. Získala 1. místo ocenění za nejlepší model. Také vystupovala v FAME Magazine.

Ve věku 18 let, Leiticia Peštová složila státní zkoušku na Arizona Real Estate a získala licenci. Když jí bylo 19, se stala hypoteční makléřkou a také obdržela certifikát ve výuce. V roce 2004, Leiticia začala otvírat vlastní hudební školu.

Leiticia je aktivním členem Rotary, mezinárodně známá skupina obchodních profesionálů, kteří shromážďují ve prospěch svých komunit prostřednictvím charitativních akcích a veřejně prospěšných prácí.

Leiticia také začala studovat bojová umění a Jiu-Jitsu se Stevem Fossum,v president IKF a ISCF a Master sensei. V roce 1994 začala svou filmovou kariéru a hrála v televizním dokumentu, "svět bojových umění."

Také v roce 1994, začala studovat volný styl bojových umění ve škole Delgado of the Dragon. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sosíík Sosíík | 3. července 2012 v 6:25 | Reagovat

Ach jo, tak= bych chtěla umět bojové umění. Sice jsem učila sebeobranu, ale kvůli nízké navštěvnosti lidí, kteří na kružek šli, se to zrušilo.... :(

Jinak svoje tvorby dělám v programu Photofiltre studio X.
A ohledně japonštiny, tu se učím teprve tři měsíce. :D Ale za ty tři měsíce toho umím velmi hodně, většina jich je v lekcích, klidně se podívej ;)
A děkuji za optání! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti